טרקלין חשמל - לוגו
מסכי סוני 2024

טלוויזיות ומסכים

איזה סוגי טכנולוגית יש כיום לטלוויזיות?


אם יש תחום שכל הזמן ממציא לנו מונחים חדשים, זהו ללא ספק ענף הטלוויזיות. בימינו תמצאו בשוק טלוויזיות חכמות המבוססות על טכנולוגיות חדישות ואמינות, שחשוב להכיר ולהבין את ההבדל ביניהן, כמו מסכי לד, QLED, מיני לד ומסכי OLED.

באתר שלנו תהנו ממבחר עצום ומתקדם של טלוויזיות עם טכנולוגיות חדישות, המוצעות עבור מחירים משתלמים וכוללות גם שפע של טלוויזיות במבצע. מהמבחר כל אחד יכול למצוא טלוויזיה חכמה המתאימה לביתו ולכיסו.

איזה סוגי טלוויזיות יש לכם?

באתר שלנו תהנו ממבחר עצום של דגמי טלוויזיה חדישות המבוססות על הטכנולוגיות הכי מתקדמות בשוק, כולל גם שלל דגמי טלוויזיה במבצע. המבחר הגדול מאפשר להתאים לכל חלל וחדר בבית טלוויזיה מתאימה, בין אם לסלון, חדר שינה, חדרי ילדים, פינת משפחה וכדומה. למשל, אם אתם מחפשים טלוויזיה 32 אינץ' או טלוויזיה 65 אינץ' אצלנו תמצאו מענה שלם. כמו כן יש לנו טלוויזיות חכמות של מיטב המותגים העולמיים המובילים בתחום, לרבות טלוויזיות של סמסונג, הייסנס, LG, סוני, טושיבה ועוד. יש לנו טלוויזיות עם טכנולוגיות מתקדמות שונות כמו אנדרואיד, חיבור לאינטרנט, טכנולוגיה לצבעים טהורים של קוונטום דוט ננוסל, ועוד.

כל זאת מוצע עבור מחירים משתלמים במיוחד ועם שלל דגמי טלוויזיה במבצע, לצד אחריות מלאה ושירות עד הבית הכולל משלוח מהיר והתקנה. כדי לאתר טלוויזיה שמתאימה לכם כדאי שתתייעצו עם הצוות המקצועי שלנו, וכן שתכירו יותר טוב את המשמעות של הטכנולוגיות שונות שמאחורי המוצרים.

מה זה אומר מסכי LED?

מסכי לד הם ללא ספק סוג מסכים היותר נפוץ בשוק הטלוויזיות של ימינו. מדובר במסכים בעלי יכולת להגיע לרמות בהירות גבוהות, המאפשרים צפייה ברורה במסך גם בצהרי היום, ברמות רזולוציה של 4K. כמו כן מסכי לד המכונים גם מסכי UHD מוצעים בשוק עם שני מערכי תאורה, אחורי או צידי, כאשר תאורה אחורית נחשבת ליותר מדויקת ונקייה, בעוד שתאורת צד יכולה ליצור הילות סביב אובייקטים בהירים.

מה זה מסכי QLED?

מסכי QLED בהם עושים שימוש מותגים שונים כמו סמסונג או המותג  LG, המכנה טכנולוגיה זו בשם Nano-Cell, מבוססים על טכנולוגיה דומה לזו של מסכי הלד. למעשה מדובר במסכי לד עם תוספת של שכבת קריסטלים שגורמת להעצמה של רמות ניגודיות של הצבעים על גבי המסך. כפועל יוצא מכך, למסכים עם טכנולוגיה זו יש יכולת להקרין תמונות באיכות מעט גבוהה יותר ממסכי לד קלאסיים.

מה זה אומר MINI LED?

מסכי מיני לד המכונים Neo QLED במוצרים של סמסונג או QNED במוצרים של LG, מבוססים על טכנולוגיית לד חדשנית במיוחד. לעומת מסכי לד רגילים במסכים אלו יש מספר מאוד גבוה של אזורי הארה, המוארים באמצעות נורות זעירות הקטנות ביחס של אחד לארבעים מנורות שיש במסכי לד רגילים. כך מתקבלות תמונות מאוד מדויקות עם יכולת שליטה מרשימה בגווני צבעים, לרבות הצגה מעולה של צבעים כהים ושחורים.

מה זה אומר מסכי OLED?

OLED הוא סוג חדש של טכנולוגיה למסכי טלוויזיה, עם פיקסלים שכל אחד מהם מאיר בצורה עצמאית. שיטה זו מעניקה תמונות וצבעים מאוד מפורטים ומדויקים, לצד יכולת לספק גוון של שחור מוחלט. כל זאת מוביל לקבלת תמונות באיכות גבוהה במיוחד. בנוסף לכך לטלוויזיות עם טכנולוגיה זו יש פאנל דקיק והן לא סובלות מזליגות של אור. יחד עם זאת מסכים מסוג זה עלולים לסבול מצריבות והם גם מתמודדים בפחות יעילות ממסכי לד עם אור יום חזק.

למידע נוסף אודות דגמי טלוויזיות וטכנולוגיות שיש מאחוריהן פנו אלינו ואנו נשמח לסייע לכם בנושא.