סינון לפי מחיר
מותגים
[1]
[2]
סוג מוצר
[3]
סוג מצלמה
[1]
[1]
[1]
מדריך קניה
כולנו רוצים בבית מצלמה דיגיטלית שתאפשר לנו צילום איכותי. כדי לדעת איזו מצלמה תתאים לנו, צריך להבין קצת בתחום. המדריך הזה נכתב בדיוק למטרה הזו.

מצלמות

מצלמה טובה עוזרת לנו לתעד את כל הרגעים היפים והמרגשים ביותר, את האירועים המשפחתיים ואת החוויות הנפלאות בחיינו. באתר טרקלין חשמל תמצאו מבחר רחב של מצלמות דיגיטליות, סטילס או וידאו של המותגים המובילים בעולם ובאיכות הטובה ביותר.
 
  • עד 200 ש
 
Xiaomi logoמצלמת אבטחה WIFI מבית XIAOMI דגם Mi Home Security Camera 360°

מצלמת אבטחה WIFI + חיישן לזיהוי תנועה וראיית לילה תוצרת XIAOMI

דגם Mi Home Security Camera 360°

 logoמצלמת אקסטרים COBRA קוברה HD DV 16M 4K
רזולוציה 4K
16 מגה פיקסל
תמיכה בכרטיס זיכרון 64 גיגה ביט 
NIKON logoמצלמה דיגיטלית NIKON COOLPIX A10
בורר סצנות אוטומטי
הקלטת סרטוני HD ‏(720p)
עדשת NIKKOR עם זום אופטי של 5x
נוחה לשימוש ועם 16.1 מגה-פיקסלים אפקטיביים
צג TFT LCD בגודל 6.7 ס"מ/2.7 אינץ' עם כ-230 אלף נקודות
NIKON logoמצלמה D3200 NIKON +עדשה 18-105VR
מצלמות NIKON - הקומפקטיות, עם העדשות האורגינליות של ניקון NIKKOR , במסורת הדיוק והאיכות הידועים של ניקון, עדשה איכותית מזכוכית אופטית המספקת צבע מעולה ותוצאות חדות כתער.
 
יש רגעים קטנים וגדולים שאנחנו רוצים לנצור ולשמור. אלה הם הזיכרונות שאנחנו אוספים לאורך הדרך, מאירועים משפחתיים או מימי הולדת, מהטיולים המשותפים או מרגע מיוחד שלא נרצה לשכוח לעולם. מצלמה איכותית וטובה היא הדרך הקלאסית להשיג את המטרה הזו, והיא מלווה אותנו ברגעים החשובים ביותר שלנו. אלא שהיום הצילום זינק כמה וכמה מדרגות, וכך אנחנו יכולים לבחור את הפתרון המושלם בין שפע של מצלמות דיגיטל, סטילס או וידאו.
 
כל החלופות הטובות ביותר ומגוון רחב של מצלמות מתקדמות עם רזולוציה גבוהה ומפרט משודרג, כולן מחכות לכם כעת באתר טרקלין חשמל. זוהי הדרך הפשוטה והנוחה ביותר לבחור את המצלמה הנוחה מכל, במחיר משתלם ובתנאים הטובים ביותר.