טרקלין חשמל - לוגו
טלגרם 50 שח מתנה

טוסטר לחיצה ומצנמים

טוסטרים מתקדמים שישדרגו לכם את המטבח


אין ספק שטוסטר איכותי הינו מוצר חיוני בכל מטבח, המעניק לכם את הטוסט המושלם לארוחת בוקר או ערב. בטרקלין חשמל טוסטר לבית מוצע במבחר גדול, מומלץ, איכותי ומתקדם של דגמים מסוגים שונים, לרבות דגמים מומלצים של טוסטר לחיצה.

מדובר בטוסטרים מומלצים מבית מותגי על מובילים, כמו טוסטרים של מורפי ריצ'ארד, ראסל הובס, Graetz , סווטר, בוש, דלונגי, פליפס, KitchenAid ועוד. טוסטרים אלו מוצעים עם הספקים שונים ובשלל צבעים וגימורים כמו טוסטר לחיצה מומלץ בצבע אדום, טיטניום שחור, לבן, כרום,  שחור, כסוף ועוד.

כמו כן תוכלו למצוא טוסטרים לשתיים עד שש פרוסות, עם פסים, טוסטר משולשים, פלטה, עם טיימר, טוסטר לצליית בשר היכול למשל להתאים כטוסטר לנקניקיות ועוד. כל זאת מוצע עבור מחירים משתלמים במיוחד עם שפע של מבצעים, ממצנם זול ויעיל ועד טוסטר לחיצה יוקרתי.
למה צריך טוסטר בבית?

טוסטר לבית הינו מוצר שימושי המספק מענה לצרכים שונים. קודם כל טוסטר איכותי יעניק לכם טוסטים מושלמים עם גבינה מותכת, עם סוגים שונים של לחמים בכל נפח, מפרוסות לחם לבן ועד בייגל אמריקאי. כמו כן טוסטר קופץ המכונה מצנם, מעולה להכנת צנימים קריספיים, שניתן למרוח עליהם כל מה שעולה על דעתכם. מעבר לכך תוכלו למצוא אצלנו טוסטרים איכותיים לצרכים שונים כמו טוסטר לנקניקיות וטוסטר גריל לצלייה שיכולים להיפתח למצב גריל שטוח.

מה עדיף - טוסטר שטוח, פסים או משולשים?

מקובל לחלק  טוסטר לחיצה לשלושה סוגים עיקריים בהתאם למאפייני הפלטה שלהם, שיכולה להיות עם פסים, משולשים או שטוחה. שלושת סוגי המשטחים מעולים להכנה של טוסטים עם גבינה או כל מילוי אחר. בחירה בטוסטר משולשים תעניק לכם טוסטים קלאסיים בצורת משולש שנוח לאחוז בהם, ומצד שני טוסטרים אלו מוגבלים בגודל הפרוסות שלהם והם בעיקר מתאימים להכנה של טוסטים. לכן, אם אתם רוצים טוסטר שמתאים לעוד שימושים כדאי לבחור בטוסטר שטוח או פסים שבהם תוכלו גם להפשיר, לחמם וגם לצלות סוגים שונים ומגוונים של מאכלים כמו ירקות, חזה עוף, המבורגר ואפילו סטייקים. טוסטר פסים, בדומה למחבת צלייה, יעניק למזון מראה אטרקטיבי של פסי חריכה, אולם מצד שני פחות נוח לנקות סוג זה של טוסטר לעומת טוסטר שטוח.

באיזה גודל של טוסטר לבחור?

באתר שלנו תוכלו למצוא טוסטרים מסוגים שונים במגוון גדלים, מטוסטרים להכנת שתי פרוסות ועד להכנה של שש פרוסות. הבחירה בגודל של טוסטר מוכתבת מיעדי שימוש וכמות של פרוסות לחם וכמות מזון שתרצו להכין בו זמנית. הווה אומר ,שככול שיש לכם משפחה יותר גדולה או שאתם מכינים יותר פרוסות טוסט, תצטרכו טוסטר יותר גדול. מצד שני קחו בחשבון שככול שהטוסטר יותר גדול הוא ייקח לכם יותר שטח אחסון במטבח. בנוסף, אם אתם מבקשים לקלות בטוסטר פרוסות מאוד עבות כדאי לבחון גם את גודל פתחי ההזנה של המכשיר ולבדוק אם הם מתכווננים.

איזה עוד פונקציות יש לבחון?

מלבד סוג וגודל של טוסטר יש עוד פונקציות חשובות שכדאי לבחון בעת בחירת מכשיר שמתאים לכם:

• עוצמת חימום- עוצמת חימום של טוסטר מוכתבת על ידי ההספק שלו, הנע לרוב בין שבע מאות לאלפיים ארבע מאות וואט. כמובן שככול שלטוסטר יש הספק יותר גבוה כך הוא מציג עוצמת חימום יותר גבוהה, עם יכולת התחממות יותר מהירה, וכך גם תוכלו להכין בו מגוון יותר גדול של מנות אוכל.
• שליטה בטמפרטורת- טוסטרים שיש להם בורר של טמפרטורות יאפשרו לכם לשלוט על רמת הטמפרטורה של המכשיר ולהתאימה לסוג האוכל שאתם רוצים לחמם.
• קלות ניקיון- שימו לב לקלות הניקיון של הטוסטר. כאמור טוסטר פסים יותר קשה לנקות מטוסטר שטוח. כמו כן קל לנקות פרורים מטוסטר קופץ אם יש לו מגש, שיש לו משטח שניתן לפרקו בלחיצה.
• כפתור הדלקה- בחירה בטוסטר לחיץ עם כפתור הדלקה וכיבוי תחסוך לכם את הצורך להכניס ולהוציא את המכשיר משקע החשמל בכל שימוש.

למידע נוסף אודות דגמי טוסטרים פנו אלינו ואנו נשמח לסייע לכם בנושא.