טרקלין חשמל - לוגו
טלגרם 50 שח מתנה

סירים, סירים חשמליים ופלטות לשבת

האם יש דבר כזה - לטגן בסיר בישול ללא שמן?


אוהבים אוכל מטוגן אבל נמנעים מלאכול אותו כי הוא מלא בשמן ולא בריא? באתר ובסניפים של טרקלין חשמל מציעים לכם פתרון גאוני לבעיה זו, עם מחלקת סירים חשמליים הכוללת גם  דגמים מובחרים של סיר טיגון ללא שמן על בסיס טכנולוגיית air fryer, במחיר משתלם במיוחד.
למה חשוב להוריד רמות של שמן באוכל?

בשנים האחרונות, עם עליית מודעות לאורך חיים ותזונה בריאה, עוד ועוד אנשים בישראל מקטינים באופן משמעותי את כמות השמן שהם צורכים במזונות שלהם. הפחתה זו נובעת מרצון לשמור על תזונה נכונה, עם הורדה של מזון מטוגן ומאוד משמין, הגורם לבעיות בריאותיות כמו מחלות לב, כולסטרול גבוה, סוכרת ועוד.

איך לא לוותר על אוכל מטוגן?

נכון שאוכל מטוגן עם הרבה שמן אינו בריא, אבל מה לעשות שאוכל מטוגן גם מאוד טעים וכולם אוהבים לאכול אותו, גדולים קטנים. אוכל מטוגן יכול להיות שניצלים, צ'יפס, לביבות וכדומה שהכנתם כוללת ריח מפתה לצד כמויות גדולות של שמן. למרבה המזל, בימינו לא חייבים לוותר על הטעם המושחת של אוכל מטוגן, ובעזרת מכשיר טיגון ללא שמן חשמלי ניתן בהחלט ליהנות ממנות מטוגנות לא ייסורי מצפון.

אז יש דבר כזה טיגון ללא שמן?

במטבח המודרני מציעים לנו כל הזמן פיתוחים וחידושים שימושיים. להמצאות אלו התווסף לאחרונה סיר צ'יפסר ללא שמן. מדובר במכשיר חשמלי מתקדם שניתן לטגן בו אוכל ללא שמן, בנוחות וקלות. סירים אלו מבוססים על טכנולוגיה של בישול באוויר חם שמעניקה למזון מרקם קריספי מבוקש וצבע זהוב ושחום. לסירים אלו יש חזות שיכולה להזכיר מכונת קפה, והם מורכבים ממאוורר וגוף חימום, שביחד יוצרים זרימה של אוויר חם בתוך הסיר באופן אחיד. כך המזון בסיר מתבשל באופן שווה מכל צדדיו.

למה כדאי לבשל בסיר ללא שמן

בישול ללא שמן בסיר מיוחד למטרה זו, יעניק לכם שורה של יתרונות מהותיים:

• תשמרו על המשקל שלכם עם אוכל מטוגן ללא שמן, טעים ולא משמין.
• תקטינו סיכון לנזקים בריאותיים שגורם שמן מטוגן מחלות לב ודם או סוכרת.
• שלא כמו טיגון בשמן הכרוך בהרבה התעסקות, שימוש בסיר טיגון ללא שמן כרוך בפעולות פשוטות, מהירות וקלות.
• שימוש בסיר ללא שמן לטיגון ימנע ריחות חזקים של טיגון במטבח ובבית, הנוטים להיספג בקירות וברהיטים.
• טיגון ללא שמן עם סיר ייעודי לכך יעניק לכם מנות מטוגנות קריספיות, עסיסיות ומאוד טעימות, לרבות צ'יפס מושלם רך בפנים וקריספי בחוץ.
• סיר טיגון ללא שמן הינו מכשיר קומפקטי שאין זה מסובך למצוא לו מקום במטבח.
• תוכלו בימינו למצוא ברשת מגוון מתכונים ייעודיים לבישול בסיר ללא שמן, מהכנה של צ'יפס ועד טבעות בצל.
• שימוש בסיר טיגון ללא שמן יחסוך לכם כמויות גדולת של שמן הנדרש לטיגון, שאחר כך זורקים אותו לפח.
• סיר טיגון ללא שמן יעניק לכם סביבת עבודה נקייה, ללא כתמי שמן על הבגדים ובמטבח.
• עם הסיר תוכלו להכין מנות מטוגנות ללא שמן בזמן הכנה מהיר במיוחד, שהינו חצי מהזמן שהיה לוקח לכם להכין בצ'יפסר רגיל.
• סיר טיגון ללא שמן מעניק סביבת עבודה הרבה יותר בטוחה ללא שמן רותח, מחליק ומסוכן.

איזה דגמים מומלצים של סיר טיגון ללא שמן יש לכם?

באתר שלנו תוכלו למצוא דגמים מתקדמים של סיר טיגון ללא שמן מומלץ, הכוללים:

• Chromex AF674- סיר טיגון חשמלי מומלץ של כרומקס עם נפח של שלושה ליטר. מדובר בציפסר ביתי מומלץ עם הספק עוצמתי של אלף שלוש מאות וואט וטמפרטורות הנעות בין שמונים למאתיים מעלות. זהו סיר בישול ללא שמן נון סטיק שיש לו רגלי גומי יציבות שלא מחליקות. כמו כן הסיר כולל סל טיגון נשלף שקל לנקותו, וכן צג לד דיגיטלי עם שבע תוכנות שונות, טיימר דיגיטלי, ומקום ייעודי לאחסון הכבל.
• Ninja AF163- סיר ללא שמן מומלץ של המותג נינג'ה, העובד על טכנולוגיית טיגון אוויר, מעניק במהירות מנות קריספיות נטולות שמן. כל זאת עם סיר נו סטיק שמקטין בחמישים אחוז את זמן הבישול ובשבעים וחמישה אחוז את כמות השמן בבישולים. הסיר מגיע עם סלסלה גדולה בקיבולת של יותר מחמישה ליטר, שניתן להכין בה קרוב לקילו וחצי של צ'יפס. כמו כן לסיר שש תוכנות בישול שונות של טיגון באוויר חם, אפייה, צלייה, חימום מחדש, ייבוש מזון וטיגון ללא שמן.

להזמנת סיר צ׳יפסר מומלץ ללא שמן ישירות דרך האתר של טרקלין חשמל לחצו כאן