נרות שבת
בהר
גולש יקר,
אתר טרקלין חשמל מוצרי צריכה הינו אתר שומר שבת וחג ולכן לא ניתן לגלוש בו כעת.
האתר ישוב לפעילות רגילה כחצי שעה לאחר צאת השבת או החג.
טרקלין חשמל - לוגו
ראשי אתר טרקלין

מאווררים

מאוורר שיצנן לכם את הקיץ


בכדי לעבור את הקיץ בשלום, לצד מזגן יש גם צורך לצייד חללים שונים בבית עם מאווררים המשמשים לצרכים מגוונים, למשל כשלא רוצים לישון עם מזגן, לצינון חלל שהמזגן לא מגיע אליו וכשרוצים לחסוך בהוצאות חשמל. באתר שלנו תמצאו מבחר איכותי, גדול ומתקדם של מאווררים מסוגים שונים לרבות ממאוורר עומד, מאוורר רצפה, מאוורר מגדל, מאוורר תעשייתי, מאוורר שולחני,  מאוורר תלייה, מאוורר תקרה ומצננים. מדובר במאווררים איכותיים של מותגים מוכרים, כמו סלמור, סטאר, ווסטינגהאוס, מידאה, גרץ, דייסון ועוד, המוצעים עבור מחירים אטרקטיביים עם שלל מבצעים.

איזה סוגים של מאווררים יש?

בכדי לקנות מאוורר לבית או למשרד כדאי בתור התחלה להכיר את סוגי המאווררים שיש כיום בשוק, ומהם לבחור בסוג שמתאים לכם:

• מאוורר עמוד- מאוורר מוכר הניצב על הרצפה על רגל מוגבהת, שלא אחת ניתן לכווננה, שניתן לניידו ממקום למקום. מוצע בגדלים ועוצמות שונות.
• מאוורר רצפה- מאוורר נייד הניצב על הרצפה שלא ניתן להגבהה, המוצע בגדלים ועיצובים שונים.
• מאוורר שולחן- מאוורר יחסית קטן, נייד וקל משקל, שאפשר להציבו על שולחן כמאוורר אישי. כמו כן ניתן למצוא בקטגוריה זו גם מאווררי קליפס הנצמדים למדפים.
• מאוורר מגדל- סוג יחסית חדש של מאווררי רצפה, עם חזות עכשווית, ועם צורה צרה וגבוהה שחוסכת במקום. מאווררים אלו מוצעים עם פונקציות שונות כמו טיימר, שלט, שילוב של מטהר אוויר, סוגים שונים של משבי רוח, ועוד.
• מאוורר תלייה- מאוורר יחסית קטן ומקובע המותקן על קיר בבית באמצעות רכיב ייעודי לתלייה שהוא כולל. מאווררים אלו חוסכים בשטח רצפה והם לא מפריעים למעבר.
• מאוורר תקרה- מאוורר קבוע המותקן על התקרה, המגיע בגדלים שונים ויכול לכלול גם גוף תאורה. מאוורר זה מופעל באמצעות חוט, כפתור בקיר או שלט והוא מעוצב עם כנפיים גדולות, מחומרים ועיצובים שונים.

כמה עוצמתי המאוורר נדרש להיות?

מאווררים מוצעים בשוק בעוצמות שונות, ממאווררים משולחן קטנים וחלשים למאווררים תעשייתיים גדולים וחזקים, כאשר מרביתם גם מסופקים עם מספר עוצמות הפעלה. לא אחת עוצמת המאוורר ניכרת בגודלו, אולם ככול שמאוורר יותר גדול הוא גם נוטה יותר להרעיש והוא יהיה גם יותר יקר.

העוצמה של המאוורר נקבעת בהתאם לגודל החלל אותו רוצים לצנן, באם מדובר במאוורר אישי או לחדר, וכן כמה חם החלל. למשל לצינון של חדר גדול יש לבחור במאוורר גדול ועוצמתי שיגיע לכל קצות החלל, דבר הנכון גם עבור מאוורר הנדרש לצינון מתחם חיצוני כמו מרפסת או פרגולה. את בעוד שלשימוש אישי מאוורר יותר מידי חזק עלול להיות לא נעים, ולכן מאוורר קטן ופחות עוצמתי לרוב יותר יתאים לצורך זה.

כמה עולים מאווררים?

בימינו מאווררים מוצעים בטווח רחב של מחירים, מעשרות למאות שקלים, בהתאם לסוג המאוורר, גודלו, עוצמתו, העיצוב שלו ואיכותו. בכדי לזכות במאוורר בטוח ויעיל כדאי שלא לקנות את המוצר הכי זול בשוק, ובמיוחד אם קונים מאוורר תקרה קבוע כדאי להשקיע במוצר איכותי שישרת אתכם נאמנה שנים רבות. את איכות המאוורר ניתן לקבוע לפי המוניטין של היצרן שיש מאחוריו, והיותו מותג מוכר ומומלץ בתחום.

מה משפיע על בטיחות המאוורר?

בייחוד למי שיש ילדים קטנים, חשוב לבחור מאוורר כמה שיותר בטוח הנושא תו תקן. בטיחות זו ניכרת קודם כל במאווררי שולחן ורצפה עם כיסוי בטיחותי אמין, שמונע תפיסה של שיער, אצבעות או בגדים בתוכו. כמו כן במאוורר תקרה יש לשים לב לגובה התקנתו, שנדרש להיות לפחות שני מטר ושלושים ס"מ מהרצפה לנקודה הנמוכה ביותר של המוצר, וכן יש לשים דגש על התקנה מקצועית של מאוורר תקרה באופן יציב ובטוח, שאינו חורק או זז.

למידע נוסף אודות סוגים שונים של מאווררים פנו אלינו ואנו נשמח לסייע לכם בנושא.