טרקלין חשמל - לוגו
5 שנים אחריות מקררי בוש סימנס בתוספת 299

מקרר קונים רק בטרקלין חשמל

מקררים מומלצים לבית במחירים משתלמים


צריכים מקרר חדש לבית? מחפשים אחר מקררים מומלצים במחירים משתלמים? באתר שלנו תזכו למענה שלם עם מבחר עשיר ועדכני של מקררים מבית מותגים על מובילים. המקררים מוצעים עבור מחירים תחרותיים ואטרקטיביים במיוחד, שלא תמצאו במקומות אחרים.

איזה סוגי מקררים יש לכם?

באתר שלנו תיהנו ממבחר עשיר ומתקדם של מקררים מומלצים במחירים אטרקטיביים. מדובר במקררים של מיטב היצרנים העולמיים לרבות מקררים של LG ,סמסונג, שארפ, בקו ועוד. מקררים אלו מוצעים במבחר גדול של נפחים ומידות, מספר ומיקום דלתות, מספר תאי אחסון, צבעים, דירוגים אנרגטיים גבוהים, שיטות שונות של הקפאה והפשרה, ועוד. כמו כן אצלנו תמצאו מקררים במחירים משתלמים, בטווח מאוד רחב המתחיל במקרר זול במחיר של מאות ואלפי שקלים בודדים.

מה משפיע על מחירם של מקררים?

חשוב לדעת כי מחירי מקררים בשוק אינם אחידים והם משתנים בהתאם למאפייניהם, כפי שניתן לראות דוגמאות הבאות:

• נפח ומידות- בעיקרון ככול שמדובר במקרר יותר גדול, עם יותר נפח, כך מחירו יעלה בהתאם.
• תוספות- מקרר שיש לו תוספות עכשוויות שונות, כמו בר מים וקיוסק, מדפים מתכווננים וכדומה, מחירו יהיה גבוה יותר.
• ציפוי- גם סוג הציפוי של המקרר והיותו יותר יוקרתי וייחודי מכתיב את מחיר הסופי.
• פונקציות מתקדמות- ככול שמדובר במקרר יותר חכם, עם יותר פונקציות מתקדמות כדוגמת בקרה והפעלה דיגיטלי. 
• מבנה- גם לצורת המקרר ומספר הדלתות יש השפעה על מחירו, כאשר מקררים סטנדרטים עם מקפיא עליון הם הכי זולים, מקרר עם מקפיא תחתון יהיה לרוב יותר יקר, וכך גם מקררים בעלי 3 דלתות ו4 דלתות. 
• הובלה – במחיר של מקרר יש לא אחת לקחת בחשבון עלויות של הובלה, טרם הזמנה יש לבדוק היטב את מידות הנישה שבו יוצב המקרר ,מפתחי דלתות חדרי מדרגות ומעלית בכדי לוודא שהמקרר יעבור דרך המפתחים, במקרים חריגים יש צורך לפרק דלתות או להיעזר במנוף שמייקר את ההובלה באופן משמעותי.

איזה סוגים של מקררים יש?

כאמור מקררים נחלקים לסוגים שונים, בהתאם למיקום של תאי ההקפאה ולמספר דלתות. למעשה ניתן לחלק אותם לשלושה סוגים עיקריים הכוללים:

• מקפיא עליון- מקרר סטנדרטי איכותי וזול יחסית לסוגי מקררים אחרים, עם מקפיא בחלק בעליון של המכשיר. מקררים אלו מוצעים במגוון במידות וכך מאפשרים התאמה לשטחים במידות שונות, מבלי להתפשר על נפח המקרר, למשל מקרר צר ועמוק. כמו כן מקרר מסוג זה נחשב ליותר חסכוני בצריכת חשמל, והוא חיוני למי שמרבה לעשות שימוש במקפיא.
• מקפיא תחתון- מקרר עם מקפיא בחלק התחתון, שלרוב יש לו תא הקפאה גדול ומרווח, ומאוד נוח להגיע לתאי הקירור שלו. יחד עם זאת הוא יותר יקר ממקרר עם מקפיא עליון.
• דלת ליד דלת- מקרר מחולק לאורך עם מקפיא בצד אחד, הנחשב לסוג הכי גדול והכי יקר, שיכול להגיע עם שתיים עד ארבע דלתות. כמו כן מקרר זה נחשב למאוד נוח לשימוש, והוא לרוב מסופק עם מגוון תוספות חדשניות.


מה לשים לב באחריות למקרר?

אחריות למקרר חדש במרבית המקרים נחלקת לשלושה תחומים נפרדים, כשלכל תחום מאפייני ואורך אחריות אחרים. האחריות הכוללת את המקרר עצמו, מערכות הקירור שלו והמנוע. לרוב למקרר מסופקת אחריות של כשנה, עבור המנוע מסופקת אחריות של שלוש עד שבע שנים,. בדרך כלל ניתן גם להזמין מקרר עם אחריות מורחבת.

למידע נוסף אודות סוגים שונים של מקררים ומחיריהם, פנו אלינו ואנו נשמח לסייע לכם בנושא.