טרקלין חשמל - לוגו
באנר כללי חדש

נקיון וכביסה

מותגים
עוד...
סוג השואב
סוג מוצר
סוג
תפוקת קירור
תפוקת חימום
דירוג אנרגטי
צבע
אפשרות חיבור ל WiFi
אביזרים לבית ולגן
אפשרות ביטול סחיטה
גודל המדיח
דירוג אנרגטי
הנעה ישירה (ללא רצועה)
הספק בוואט
חיישני לחות
טיימר (השהיה)
לחץ קיטור (באר)
מהירות סחיטה מקסימלית
מותאם לבעלי חיים
סוג המגהץ
סוג המדיח
סוג המכונה
סוג תחתית המגהץ
עומק המדיח
עומק המכונה
עוצמת אדים (גרם בדקה)
עוצמת מנוע
עוצמת קיטור (גרם בדקה)
פילטר HEPA
פעולה שקטה
צבע
צג דיגיטלי
קיבולת מיכל מים (ליטרים)
רוחב המכונה
שיטת איסוף האבק
שיטת ניקוז הלחות
תוכנית מהירה
תוצאות ניקוי הכביסה
תכולה
תכולה (מערכות כלים)
תכניות הדחה
תצרוכת מים
לא נבחרו סינונים
בצע סינוןנקה סינון
מדריך קניה
מכונת כביסה נועדה לשרת אותנו לאורך שנים ארוכות ביעילות ובנאמנות. על פי סקר שנערך בין טכנאים בענף, מכונת כביסה יכולה לפעול כחמש שנים עד לתקלה הראשונה, כל עוד רוכשים דגם אמין ומתקדם העשוי מחלקים איכותיים שאינם מחלידים, וכל עוד מקפידים על סינון יעיל של האבנית ממי הברז.
מכשירי ניקיון וכביסה הם לא פחות מאשר צורך בסיסי שעוזר לנו להרגיש ולהיראות טוב ללא פשרות. כל מוצרי הניקיון והכביסה הטובים ביותר מחכים לכם באתר טרקלין חשמל, המקום שבו המחירים משתלמים והאיכות היא הגבוהה ביותר.
כולנו אוהבים את ריח הכביסה הנקייה שיוצאת מהמכונה, את ניחוח המרכך ואת התחושה החמימה והמפנקת של הבגדים שנשלפו זה עתה ממייבש הכביסה. ניקיון וכביסה הם ללא ספק שני נושאים מרכזיים וחשובים בשגרת היומיום שלנו, והם משפיעים לא רק על התחושה האישית שלנו אלא על הרושם שאנחנו מותירים אחרינו.
 
באתר טרקלין חשמל תמצאו את כל הפתרונות המתקדמים והטובים ביותר לצרכי הניקיון והכביסה שלכם. מכונות כביסה במבחר דגמים, לרבות פתח עילי או תחתון, במשקלים שונים ומבית היוצר של היצרניות המובילות. מייבשי כביסה המותאמים לצרכים האישיים שלכם וכל מה שאתם צריכים כדי שהכביסה שלכם תיראה נפלא, בין אם אתם משתמשים בה מדי יום או פעם בשבועיים. המוצרים האיכותיים ביותר במחירים הטובים ביותר, זו המומחיות של טרקלין חשמל.