טרקלין חשמל - לוגו
שואב DREAME

שואב אבק

שואב אבק שינקה לכם את הבית


רוצים לקנות שואב אבק טוב וזול, שבאמת ינקה לכם את הבית, אבל לא יעשה לכם חור בכיס? באתר שלנו תיהנו ממבחר עשיר ומתקדם של שואבי אבק במחירים משתלמים מבית המותגים המובילים בשוק. למשל תוכלו למצוא בטרקלין חשמל דייסון, LG, או שארק, וכן שואב אבק חוטי, שואב אבק רטוב שמנקה נוזלים, שואב אבק אלחוטי זול, שואב עומד, שואב אבק ידני, רובוטי, שואב נגרר סטנדרטי, שואב אבק לחלונות, ועוד.

למה צריך שואב אבק?

כולנו אוהבים לגור בבית נקי, ובכדי לנקות את הבית כמו שצריך, בצורה כמה שיותר יעילה ופשוטה, כדאי שהוא יכלול גם שואב אבק חשמלי איכותי. שואב באבק שינקה לכם את השטיחים והרצפות, את ריפודי הספות, מסילות של דלתות וחלונות, ועוד.

איך עובדים שואבי אבק?

מבקשים לקנות שואב אבק ורוצים להבין איך הוא פועל? שואבי אבק שיש בשוק פועלים למעשה על שתי שיטות שונות של שאיבה ישירה וציקלונית. שואב אבק עם שאיבה ישירה הינו הסוג היותר וותיק הכולל לא אחת שקית חיצונית, והוא למעשה יונק את האוויר ומוציאו חזרה לחדר אחרי שהוא עבור תהליך של סינון וניקוי. בסוג השני של שאיבה הינה ציקלונית, המכונה גם צנטריפוגלית, שואב יונק את האוויר ומבצע תהליך של הפרדה בין אוויר ללכלוך הנדחס לתוך מיכל איסוף.

איזה סוגים של שואבי אבק ישנם?

בשוק של ימינו ניתן למצוא סוגים שונים שואבי אבק, כאשר לכל סוג של שואב אבק תכונות משלו ומכאן הוא גם מתאים לצרכים שונים. למשל תוכלו למצוא בשוק את סוגי שואבי האבק הבאים:

• שואב עומד- שואבי אבק עומדים יהיו מצוידים במונע אחד או שניים, והם כוללים מברשת חובטת. הם נחשבים מעולים לניקוי של שטיחים והם גם מתאימים לניקוי של רצפות. ככאלו הם מומלצים למי שיש הרבה שטיחים גדולים בבית או שטיחים מקיר לקיר.
• שואב אבק נגרר- שואב זה המכונה גם צילינדר, מוצע עם סוגים שונים של אבזרים וסוגי פיות. הוא מספק התאמה לסוגים שונים של פני שטח, עם רמה גבוהה של גמישות ונגישות לפינות בעייתיות. כמו כן סוג זה שואב אבק מתאים לניקוי סוגים שונים של משטחים, לרבות שטיחים עבים ורצפות, וקל להגיע עימו מתחת לרהיטים ולמקומות גבוהים. בנוסף ניתן לנקות אתו גם ספות, וילונות, מסילות ומשטחים קשיחים.
• שואב אבק רטוב יבש- שואב אבק שדומה לשואב נגרר רק שהוא גם יכול לשאוב מים ונוזלים. כמו כן סוג זה של שואבים בדרך כלל ניחנים בקיבולת שאיבה גדולה. יחד עם זאת מדובר בשואב שלרוב פחות גמיש ויותר רועש.
• שואב אבק אלחוטי- למי שנמאס מהכבל הנשרך מאחורי השואב, יכול לבחור בימינו בשואב אבק אלחוטי, מעולה למקומות שאין בהם נקודות חשמל. השואב יכול להיות עומד או ידני והוא מגיע עם סוללה נטענת שמשך פעולתה משתנה בין כל שואב. 
• שואב אבק רובוטי- שואב אבק אלחוטי בצורת דסקית שטוחה, עם יכולת שאיבה עצמאית, ועם יכולת לשנות כיוון תנועה ולעקוף מכשולים שונים. שואבים אלו בייחוד מתאימים לחללים גדולים ולא עמוסים.

מה הופך שואב אבק לאיכותי?

לא משנה איזה סוג של שואב אבק בחרתם, כדאי לבחון את ביצועי המכשיר ולשים לב להספק שלו המעיד על עוצמת המונע. וככול שהיא יותר גבוהה כך מדובר בשואב יותר עוצמתי, עם עוצמת שאיבה וקצב הזרמת אוויר גבוהה לשנייה. עוצמת היניקה של שואבי אבק מסומנת ב- WSP, ושוב, ככול שהיא יותר גבוהה כך השואב ינקה יותר טוב את המשטחים השונים. בנוסף יש לבדוק את יכולת ורמת הסינון של שואב האבק, אשר ככול שהן יותר גבוהות כך המכשיר יכול לאסוף חלקיקי אבק יותר קטנים. זהו נתון חיוני במיוחד במקרים שיש בבית אנשים שאלרגיים לאבק.

למידע נוסף אודות סוגים שונים של שואבי אבק פנו אלינו ואנו נשמח לסייע לכם בנושא.