טרקלין חשמל - לוגו
טלגרם 50 שח מתנה

אופני כושר וספינינג

באתר טרקלין חשמל תמצאו מבחר רחב של אופני כושר מכל סוג ולכל מטרה. כך תוכלו להכניס את הכושר הביתה ולהיפרד מהתירוצים.
לשמור על הכושר גם בימי הקיץ הלוהטים וגם בימי החורף הסגריריים זו משימה אפשרית בהחלט. אופני כושר ביתיים הופכים את האתגר הגדול לפשוט הרבה יותר. עם אופני כושר אנחנו יכולים ליהנות מאימון איכותי בלי לצאת מהבית.
 
בנוסף, זהו גם חיסכון כלכלי משמעותי בהשוואה לעלות המנוי השנתי לחדר הכושר. אם לרשותנו שטח קטן יחסית נוכל לרכוש אופני כושר מתקפלים שיחסכו מקום יקר, ומי שעושה את צעדיו הראשונים בתחום הכושר יוכל להסתפק באופני כושר דיגיטליים ופשוטים למתחילים. לחלופין, הספורטאים הוותיקים יותר יוכלו להצטייד באופני ספינינג או באופני כושר מתקדמים שמספקים אימון כושר מצוין.
 

 אופני כושר או אופני ספינינג? איך נדע מה מתאים לנו?

  • אופני כושר עם משענת – הסוג היותר יציב מבין השניים. בעל מושב רחב ויציב. פדל האופניים ממוקם בחזית, תנוחה שתורמת להפחתה משמעותית על לחץ הברכיים, מרפקים וקרסוליים. כמו כן התחלה וסיום פעילות במכשיר מסוג זה נוחה וידידותית. קהל יעד האידיאלי – אנשים בגילאים מתקדמים, בעלי עודף משקל ומתאמנים לא בכושר.
  • אופני ספינינג – המכשיר שמדמה רכיבה על אופניים אמיתיים, בניגוד לאופניים עם משענת הם מכילים מושב צד מתחתיו ממוקמים הפדלים. ולכן האימון במכשיר הזה מצריך מאמץ רב משרירי הגב התחתון והבטן כדי לשמור על יציבות בזמן הדיווש. קהל יעד אידיאלי - גברים / נשים מתחת לגיל 50 ללא עודף משקל ובכושר גופני סדיר.

שימוש נכון באופני כושר ביתיים לטובת בריאותכם

 

ישיבה בגובה המתאים

 
ישיבה נמוכה מדיי עלולה ליצור עומס על הברכיים בעת הדיווש ולעומת זאת ישיבה גבוהה מדי עלולה לגרום לכאבים מיותרים בירכיים.
 

כיוון נכון של גובה הכסא באופני כושר שלב אחרי שלב

  • אופציה א' – עמדו בסמוך לאופניים וכופפו את הברך הקרובה בזווית של 90 מעלות.
  • אופציה ב' - כוונן את המושב ביחס לעצם הבולטת באגן בזמן שאתם עומדים בסמוך לאופניים

אל תעמיסו על עצמכם יותר ממה שאתם מסוגלים

 
דווש מהיר יתר על המידה יוביל לעלייה קיצונית בדופק ולהפרשת חומציות גבוהה של השרירים.
בנוסף לכך שתחשפו את עצמכם לפציעות מיותרות, באופן הזה לא תוכלו להתמיד באימון יעיל לאורך זמן.
 

השתמשו ברצועות הפדלים

 
רצועות הפדלים אינם אלמנט קוסמטי! השימוש ברצועות לפדלים יוצרות טכניקת פידול נכונה ובריאה. טכניקת דיווש לקויה ללא שימוש ברצועות פחות אפקטיבית ועלולה לגרום לפציעות בעבודה עם עומסים גבוהים מבחר רחב של אופני כושר מכל סוג ולכל מטרה תוכלו למצוא באתר טרקלין חשמל, בתנאים אטרקטיביים ובהתאם לצרכי הכושר והספורט שלכם.
 
מבחר רחב של אופני כושר מכל סוג ולכל מטרה תוכלו למצוא באתר טרקלין חשמל, בתנאים אטרקטיביים ובהתאם לצרכי הכושר והספורט שלכם.