סינון לפי מחיר
מותגים
[2]
[1]
סוג מוצר
[4]
התאמה לסביבת שימוש
[2]

משקל אדם

משקל אדם הוא אחד הכלים הטובים והמקצועיים ביותר שעומדים לרשותנו בתהליך הירידה במשקל, ובדרך לשינוי מהותי באורח החיים שלנו. באתר טרקלין חשמל תוכלו להזמין משקל אדם שיספק לכם את כל המידע הדרוש כדי שתוכלו לראות את השינוי ולשמור עליו לאורך זמן.
 
 
Vo2 logoמשקל אלקטרוני TS02 מבית VO2
משקל חכם ומדויק המאפשר לקבל נתוני גוף כגון משקל גוף, BMI,שומן גוף, אחוז מים, מסת שריר וצפיפות העצם ועוד
משקל גוף
אחוזי שומן בגוף
אחוז מים בגוף
מסת שריר
מסת עצם
צריכת קלוריות יומית מומלצת
Vo2 logoמשקל אדם VO2 TS31
179 ₪
או החל מ - 101 ₪
הדור החדש של המשקלים – יביא אותך ישירות אל היעד
באמצעות מדידה מדויקת וניתוח הגוף באמצעות אפליקציה משוכללת בעברית ובעל חיבור בלוטות' המציגה 12 פונקציות ייחודיות לדגם זה
TANITA logoמשקל ביתי חדשני BC730 מבית TANITA
350 ₪
או החל מ - 298 ₪
משקל חדש לחברת TANITA בודק גם את הרכב גוף ואחוזי שומן
ב-3 צבעים מרהיבים!!!
משקל אדם למדידת הרכב הגוף אצל מבוגרים וילדים מבית OMRON BF511
משקל אומרון החדש לבדיקת הרכב גוף, BF511, הוא פריצת דרך לכל שוחרי הבריאות. למשקל זה תיקוף רפואי המבטיח מדידה מדויקת של הרכב גוף בהתבסס על 4 גפיים.
 
אנחנו עובדים קשה מאוד כדי לשמור על משקל גוף תקין ועל בריאות טובה. העבודה הקשה כוללת שינויים והתאמות בתפריט שלנו וכן שגרת אימונים קבועה שעוזרת לנו לשרוף קלוריות ולחזק את הגוף. אלא שהמעקב אחר התוצאות אינו פשוט ללא משקל איכותי שיעזור לנו לדעת מה מצבנו, האם שיפרנו את המדדים וכמה עבודה עוד מצפה לנו בהמשך. משקל אדם מספק את המידע הזה באופן מדויק להפליא, והוא זמין כיום במבחר דגמים בהתאמה אישית לצרכים שלכם.
 
באתר טרקלין חשמל תמצאו מבחר משקלים מתקדמים, לרבות משקל אדם קלאסי שמשקף גם את משקל גופנו אבל גם נתונים חיוניים נוספים כמו מסת שריר ועצם או אחוזי שומן. משקל אדם שומר גם את המידע האישי שלנו כדי שנוכל לעקוב אחר ההתקדמות שלנו לאורך זמן, כך שהוא הפתרון האידאלי למי שרוצה לבצע שינוי באורח חייו, ולוודא שהוא פועל נכון ובצורה יעילה.