כל מה שרציתם לדעת על קמין עץ וחשמלי

החורף בעיצומו והטמפרטורות הולכות ויורדות, על מנת להישמר כמו שצריך עליו כשאנו בביתנו, אנו צריכים לבחור אמצעי חימום אפקטיבי שידאג לנו כשורה.
אמצעי החימום הנפוץ ביותר במאה ה21 הינו המזגן, אבל אם מתסכלים כמה עשרות שנים אחורה האמצעי הנפוץ והפופולארי ביותר היה הקמין או בשפה השגורה יותר ה"אח".כיום, אנשים שמעוניינים לרכוש קמין יזכו ליהנות מחוויות חימום חסרת פשרות, חום אמיתי ומלטף ושאינו גורם להתייבשות כפי שקורה בעת הפעלת מזגן על חום או בכל אמצעי חימום אחר.
תפקידו של הקמין אומנם לחמם את הבית, אך נראה שלא רק. כיום, אנשים רבים רוכשים קמינים מסוגים שונים לביתם, גם בשל המראה העיצובי הכפרי שהוא מקנה לחלל הבית. למעשה, הקמינים תופסים נפח גדול בסלון ולא ניתן להתעלם מהם כלל. ברוב ימות השנה השמש בארצנו מאירה פנים, כך שהשימוש בפועל בקמינים, הוא לא רב במהלך השנה. אך הוא בעל נוכחות מרשימה המוסיפה לכל בית.
בתחום הקמינים, תוכלו למצוא מספר סוגים. טרם הרכישה, כדאי להקדיש תשומת לב לנושא ולהכיר מקרוב את שתי האופציות המובילות הקיימות בשוק, על מנת שתוכלו לבחור גם בקמין איכותי ושימושי עת הצורך, וגם קמין מעוצב בקפידה על פי מיטב הטרנדים החדישים.
 
למעבר אל קטלוג קמין עץ לחצו כאן
 

סוגי הקמינים הנפוצים ביותר:

* קמין עץ - זהו קמין העתיק ביותר המוכר לנו עוד מתקופת העבר ומבתי המלוכה. קמין זה פועל באמצעות  הבערת עצים, כך שהאש המרקדת בתוך הקמין נותנת אווירה חמימה בחלל הבית. קמינים העשויים מעץ התפתחו בשנים האחרונות וכיום הם יותר יעילים ומתקדמים מבחינה טכנולוגית מאשר אלו שהיו בעבר, מה שמאפשר לתפוקת חום גבוה יותר. בנוסף, ישנה שליטה מלאה על הבעירה ועל כמות האוויר שנכנסת לקמין, כך תוכלו לחסוך בחומרי בעירה. החיסרון היחיד של קמין עץ, הוא הצורך למלאי של עצים וכמובן מקום בו יהיה ניתן לאחסן את העצים.

* קמין חשמלי – קמין חשמלי הינו קמין המופעל באמצעות חשמל בלבד! קמין זה מגיע במגוון גדלים וסגנונות – כפרי, קלאסי ומודרני, ובאמצעות כך תוכלו להתאים קמין חשמלי לכל אחד מסגנונות ביתכם ולשדרג את חלל החדר בו תמקמו אותו.קמין חשמלי יעניק לכם אווירה של התחממות רומנטית מול אש בוערת, מה שיעצים את חווית הכירבול.רגעים שכאלה יגרמו לכל אחד ואחת מאיתנו להתגעגע שוב לענות החורף כל פעם מחדש. כיום, ניתן למצוא מגוון קמינים חשמליים מתקדמים המגיעים למצבי וויסות של ארבעה מצבי הפעלה ותרמוסטט לוויסות דרגות החום. חום ורגיעה מיוחדים שכאלה המופעלים באמצעות פעולה פשוטה ונקייה, מעצימים את חווית החימום המופקת מן הקמין החשמלי ומהווים אתגר מול כל אמצעי חימום כזה או אחר הקיים בשוק מיזוג האוויר.