נרות שבת
נשא
גולש יקר,
אתר טרקלין חשמל מוצרי צריכה הינו אתר שומר שבת וחג ולכן לא ניתן לגלוש בו כעת.
האתר ישוב לפעילות רגילה כחצי שעה לאחר צאת השבת או החג.
טרקלין חשמל - לוגו

אודותינו

טרקלין חשמל

טרקלין חשמל בע"מ היא רשת ארצית לשיווק מוצרי חשמל ואלקטרוניקה לבית, מהמובילות והוותיקות בישראל. חנויות הרשת פרוסות במרכזי הקניות ובקניונים ברחבי הארץ ומביאות לצרכנים את המותגים המובילים בעולם במחירים הזולים במדינה.
 

מחנות קטנה למותג בישראל

ב- 1948 פתחו אברהם ושרגא זילברשטיין, אב ובנו, את החנות הראשונה של "טרקלין חשמל". זו הייתה חנות קטנה למוצרי חשמל באזור הנמל של חיפה, שהפכה לשם נרדף לאיכות, אמינות והגינות עסקית בתחומה. ב-1977 עבר העסק המשפחתי לידיו של הנכד, שאול זילברשטיין, שהחל לבנות את טרקלין חשמל כרשת חנויות ארצית וכמותג מוביל בישראל.
 

בכל מקום במדינה

בסוף שנות השמונים, כשהחל בארץ עידן הקניונים, "טרקלין חשמל" כבר הייתה מנוסה ומוכנה לשינוי הבא בהרגלי הצריכה. היא פתחה חנויות במרבית מרכזי הקניות החדשים ובנוסף חנויות ייעודיות לקהלי המגזר החרדי והמגזר הערבי.
תוך זמן קצר כבשה "טרקלין חשמל" מקום של כבוד בתודעה הישראלית וכיום, נחשבות חנויות הרשת ל "חנויות עוגן" בכל תכנון של קניון או מרכז קניות חדש בישראל.
הרשת מונה כיום כ-60 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ מקרית שמונה ועד אילת.
 

איכות במחירי תחרות

ב"טרקלין חשמל" רואים את צרכי הלקוח מעל הכל ודואגים להתאים לו את המוצר המתאים ביותר.  זאת כמובן תוך שמירה על רמת מחירים תחרותית, מקצועיות ותודעת שרות גבוהה.
ב"טרקלין חשמל" תמצאו את מגוון המוצרים הגדול ביותר של מותגי החשמל הטובים ביותר בעולם במחירים אטרקטיביים המתאימים לכל כיס.
 

מקצועיות מעל לכל

ב"טרקלין חשמל" אף פעם לא תישארו לבד. מיטב יועצים מומחים בתחומים השונים עומדים לרשותכם בחנויות, מגובים במומחים ממרכז התמיכה הארצי של הרשת, מבטיחים לכם ייעוץ והדרכה אישית ברמה המקצועית ביותר בישראל.
בעקבות כך שחרטה על דיגלה להיות מספר אחת בשירות,  "טרקלין חשמל" , מציעה בחנויות הרשת מוצרים של יבואנים רשמיים בלבד. זאת בכדי לתת ללקוח חווית שרות איכותית, מקצועית ופתרון מהיר בכל בעיה.
 

טרקלין חשמל און ליין

החנות הדיגיטלית של טרקלין חשמל מאפשרת לכם להזמין מוצרי חשמל בלי לקום מהספה, בצורה הנוחה ובטוחה ביותר, בכל זמן ומכל מקום בעולם.
בחנות הדיגיטלית תמצאו את כל מגוון המוצרים הקיים ברשת.
רק בטרקלין חשמל תוכלו להזמין מוצר באתר ולגשת לחנות הקרובה אליכם לאסוף אותו.

 

עתיד בטוח

מחירים אטרקטיביים, מוצרים איכותיים ושירות מהמעלה הראשונה עשו את "טרקלין חשמל" לרשת מוצרי החשמל והאלקטרוניקה המובילה במדינה. תוכניות השיווק החדשניות שגובו במסעות פרסום ייחודיים, יחסי ציבור ומבצעי מכירות אגרסיביים, מיקמו אותה בתודעתנו כמותג מוביל של מקצועיות ואמינות. הרוח המקורית של מייסדיה שהושתתה על הגינות עסקית, איכות מקצועית ושרות אנושי, וממשיכה להתוות את דרכה של "טרקלין חשמל" ומבטיחה שהיא תמשיך ותבסס את מעמדה כרשת מוצרי החשמל והאלקטרוניקה הגדולה והאיכותית במדינה.