טרקלין חשמל - לוגו
טלגרם 50 שח מתנה

מסחטת מיץ – לפירות קשים ופירות הדר

לשפר את איכות החיים עם מסחטת מיצים מתקדמת


רוצים להתחיל לשתות מיץ פירות טרי כל בוקר? באתר שלנו תהנו ממבחר איכותי ומתקדם של מסחטות מיצים המוצעות עבור מחירים משתלמים במיוחד. יש לנו דגמי מסחטת מיץ של מיטב המותגים העולמיים, כמו מג'ימיקס, מורפי ריצ'ארד, פיליפס,סלמור, יופסה, ווסיטנגהאוס, בראון ועוד. מסחטות המיץ הוצעות בהספקים שונים, בצבעים עכשוויים ועם מגוון אפשרויות של סחיטה.
למה כדאי לקנות מסחטת מיץ?

בימינו יותר ויותר אנשים בוחרים לקנות מסחטת מיצים איכותית ומתקדמת. בחירה זו נובעת מרצון ליהנות בבית ממיץ פירות טרי ובריא, בין אם מדובר בכוס של מיץ תפוזים, של מיץ גזר, עשב חיטה, ועוד. הוספת מיץ פירות טרי לסדר היום, שנסחט עם מסחטת מיץ חשמלית מתקדמת, תעניק לכם בקלות וללא מאמץ את כל הטוב שיש בטבע. בסחיטה של מרבית המיץ שיש בפירות תקבלו משקה מרענן ששומר על ערכי התזונה, על סיבים, מינרלים וויטמינים.

איזה סוגי מסחטות מיץ יש בשוק?

בשוק של ימינו ניתן למצוא סוגים שונים של מסחטות מיץ. המבחר מתחיל קודם כל במסחטה ידנית המתאימה רק כמסחטת הדרים, שאמנם היא הכי זולה לקנייה אולם מאוד מאמצת בתפעול ומתאימה רק לפירות הדר. לכך מתווספת מסחטת תפוזים חשמלית שסוחטת את המיץ מפירות ההדר ללא מאמץ. כמו כן תוכלו לקנות מסחטה צנטרפוגלית, בה סכיני מתכת מרסקים את הפירות, ואז מסננים אותם ומפרידים בין מוצרים לנוזלים. מדובר במסחטה חשמלית יחסית זולה עם נפח גדול, אולם מצד שני שיטת הסחיטה שלה גורמת להליכי חמצון מהירים, עם אובדן של אחוזים משמעותיים של ערכי תזונה של הפרי.

לכך מצטרף דור מתקדם של מסחטת מיצים קשים הפועלת עם סליל וגורמת למעיכה של הפירות, עם העברה של מיץ למיכל והוצאת השאריות המוצקות למיכל חיצוני. כל זאת תוך כדי שמירה על ערכי התזונה של הפירות, ועם אפשרות להכין מיצים מצמחים שונים, לרבות עשבים, עלים ואפילו אגוזים.

מה משפיע על איכות המיץ הסחוט?

במסחטת פירות מה שמכתיב את איכות הסחיטה הינו ההספק של המכונה, המשפיע על יעילות ומהירות הסחיטה. ההספק יכול להגיע גם לאלף חמש מאות וואט במסחטת פירות קשים ולהספק של עד כמאה וואט עבור מסחטת הדרים חשמלית. כמו כן ההספק של המסחטה ניכר בגודל של המכשיר, וככול שההספק יותר גבוה כך גם בעיקרון יעילות ומהירות הסחיטה עולה, עם יכולת משופרת לעמוד בעומסים ושימוש אינטנסיבי.

בנוסף, במיוחד עבור מכונת מיצים קשים כדאי לבחור במכשירים שיש להם וסת מהירות, עם מהירות נמוכה לפירות רכים כמו ענבים ומהירות גבוהה לפירות קשים כמו תפוחים או גזר. כמו כן, עבור מסחטת תפוזים חשמלית כדאי לבחור במכשיר המסתובב לשני כיוונים לסירוגין, וכך מוציא את מרבית המיץ מהפרי.

מה משפיע על נוחות השימוש במסחטה?

בכדי שתיהנו ממסחטת מיצים קשים או מסחטת תפוזים כמה שיותר נוחה ופשוטה לשימוש, שתהפוך את תהליך הסחיטה לזמין ולא למתיש, ישנם מספר פרמטרים שכדאי לשים אליהם לב:

• בחרו במכונת מיצים פשוטה להרכבה ופירוק, שאין בעיה להחזיר במהירות את חלקיה למקום.
• שימו לב שמדובר במוצר שקל לנקותו לאחר השימוש, עם כמה שפחות חריצים וחרכים, ואזורים לא נגישים המקשים על פעולת הניקוי.
• מכונת מיצים ניתן להפעיל עם כפתור או על ידי הפעלת לחץ, והבחירה בין שתי השיטות היא עניין של העדפה אישית.
• שימו לב שלמכונה יש פתח הזנה גדול דיו, שניתן להכניס דרכו בקלות סוגים שונים של פירות וירקות שלמים או עם חיתוך קל.
• בכדי ליהנות מהתאמה לכל מידה של פרי תוכלו למצוא בשוק מכונות סחיטה שמסופקות עם קונוסים במידות שונות.
• בדקו כמה ליטר של מיץ המכונה יכולה להכין ובאם מידה זו מתאימה לצרכי בשימוש שלכם. למשל מיכל בנפח של חצי ליטר מתאים לשתי כוסות מיץ ומיכל בנפח של ליטר מתאים להכנת ארבע כוסות.
• פונקציות נוספות- יש עוד פונקציות שמשפרות את נוחות השימוש במסחטה שכדאי לבחון, כמו חיוויים לכמות מיץ, שליטה ברמת הסינון של המיץ, רמת יציבות ובטיחות של המכשיר ועוד.

למידע נוסף אודות דגמי מסחטות מיץ חשמליות פנו אלינו ואנו נשמח לסייע לכם בנושא.