טרקלין חשמל - לוגו
טלגרם 50 שח מתנה

קומקום חשמלי ומיחם לשבת

קניה נכונה של קומקום חשמלי


אין ספק כי קומקום חשמלי הינו מוצר בסיסי הנדרש בכל סביבת מגורים ועבודה, המספק מענה מהיר ויעיל לחימום מים להכנת משקאות חמים כמו קפה ותה, ולחימום מים לצורכי בישול. באתר שלנו תיהנו ממבחר איכותי ומתקדם של דגמי קומקום חשמלי לרבות קומקום חשמלי לשבת המוצעים עבור מחירים משתלמים במיוחד. המבחר כולל קומקומים של מיטב המותגים העולמים, כמו סלמור, קנווד, גרץ, ווסטינגהאוס, בוש, פליפס, Brevile ועוד. כמו כן תוכלו למצוא אצלנו קומקומים ומיחמים בהספקים ובנפחים שונים, בשלל עיצובים וצבעים עכשוויים. כל אחד יכול לאתר מוצר איכותי שמתאים לצרכיו ולתקציבו.

איזה נפח של קומקום אני צריך?

בבואכם לבחור קומקום חשמלי יש לשים לב לנפח שלו שלרוב נע בין ליטר אחד לשניים, כאשר כוס משקה ממוצעת לרוב תהיה בנפח של מאתיים עד שלוש מאות מ"ל. כדאי תמיד לבחור בנפח של קומקום מעט יותר גדול מצורכי השימוש הממוצעים שלכם, ובכך לזכות במענה מתאים גם לצורכי הרתחת מים לבישול.

מה משמעות עוצמת הקומקום?

עוצמה של קומקום נמדדת בהספק שלו, כאשר לרוב יש התאמה בין מידות המכשיר וההספק שלו, אם כי עיקרון זה אינו מחויב במציאות. החשיבות העיקרית של הספק הקומקום הינה המהירות בה הוא מגיע לנקודת רתיחה. לכן למי שחשוב שהמים בקומקום החשמלי ירתחו במהירות, למשל בעבודה, כדאי לבחור במוצר בעל הספק כמה שיותר גבוה.

איזה קומקום חשמלי יאריך ימים?

כל מי שעושה שימוש בקומקומים חשמליים יודע שיש דגמים לא מעטים שאינם חיים לאורך זמן. כדי לרכוש קומקום חשמלי איכותי כדאי לבחון את חומר הגלם ממנו הוא עשוי, כאשר  ניתן למצוא בשוק קומקומים מחומרים שונים. החומרים הנחשבים לעמידים ביותר הינם נירוסטה או זכוכית. כמו כן, אם בחרתם בקומקום מפלסטיק ודאו ושהוא נושא תו תקן המבטיח שמירה על איכות המים ללא המסה של חומרי פלסטיק לתוכו. בנוסף, בכדי לזכות בקומקום חשמלי איכותי כדאי לבחור במוצר שיש מאחוריו מותג מוכר, מוערך ומומלץ.

מה משפיע על נוחות השימוש בקומקום?

בכל הקשור לקומקומים חשמליים עיקרון הפעולה די דומה, אם כי ישנם מספר גורמים נבדלים שיכולים להשפיע על נוחות השימוש במכשיר:

• הפעלה- מלבד כפתור הפעלה, בימינו ניתן למצוא גם קומקומים עם מנגנון הפעלה דיגיטלי הכולל כפתורי מגע. יחד עם זאת חשוב לציין כי כפתורי מגע יותר רגישים מכפתורי הפעלה רגילים.
• צג דיגיטלי- לקומקום עם מנגנון הפעלה דיגיטלי יכול להיות גם צג שמציין את מידת טמפרטורות המים ולעיתים גם כולל אופציה לשמירת המים בטמפרטורות קבועות.
• מילוי- בחרו בקומקום שקל למלא אותו במים, עם מכסה שמתרומם בקלות ומהירות גם עם יד אחת.
• מבנה- בימינו ניתן למצוא קומקומים עם מבנה עגול ורחב או צר ומאורך. הבחירה בין השניים היא עניין של העדפה אישית וכן של שטח פנוי שיש עבור המכשיר במטבח. כמובן שהקומקום הצר תופס פחות שטח.
• כמות מים- אם חשוב לכם לדעת כמה מים יש בקומקום בחרו במכשיר עם מדיד ברור לקריאה.
• מכשיר חכם- בימינו מוצעים בשוק קומקומים חכמים שמתחברים לבלוטוס או ווי פי ושניתן להפעילם דרך הטלפון. יחד עם זאת, אין למכשירים אלו הרבה פונקציות נוספות יחסית לקומקומים רגילים.
• מיחם שבת- בבחירת מיחם שבת יש לבחון בעיקר את הנפח של המכשיר וההספק שלו, וכן אם הוא עומד בדרישות התקן הישראלי, אם קיים צורך בטבילה ובאם יש לו מנגנון נעילה בטיחותי נגד ילדים.

למידע נוסף אודות דגמי קומקומים חשמליים וקומקומים לשבת פנו אלינו ואנו נשמח לסייע לכם בנושא.