המדפסות הקיימות כיום בשוק

אם אתם מחפשים מדפסת לבית או למשרד, כדאי שתכירו את סוגי המדפסות הזמינות עבורכם, ותבחרו את הסוג המתאים לכם ביותר בהתאם לשימושים הצפויים במדפסת.
אנשים רבים בוחרים במדפסת הזרקת דיו, שאכן יכולה לספק פונקציונליות מלאה גם בשחור לבן וגם בצבע, אך ישנם סוגים נוספים של מדפסות שיכולות להציע הדפסה זולה ופשוטה יותר מצד אחד, או איכותית וחדה יותר מצד שני. כך למשל, אם אתם עוסקים בתחום העיצוב, או שאתם למשל מנהל משרד ייעוץ שצריך להגיש מצגות מסוגננות ללקוח, יש לכם את האפשרות להצטייד במדפסת לייזר צבעונית שיכולה להדפיס ברמת איכות גבוהה מאוד, מעבר לרזולוציה המוצעת על ידי מדפסות דיו.
 

בחירת סוג המדפסת המתאימה ביותר לשימושים שלכם בבית או במשרד

לחילופין, אם מדובר במדפסת משרדית פשוטה, שאין צורך בצבע להדפסות המבוצעות באמצעותה, דווקא מדפסת לייזר יכולה לספק לכם את הערך הגבוה ביותר עם הדפסות מהירות ומדויקות, בעלות יחסית נמוכה. יחד עם זאת, אם אתם רוצים להיצמד למודל של הזרקת דיו, ויש לכך סיבות טובות גם במרחב הביתי וגם במרחב המשרדי, גם בקטגוריה זו ישנו מבחר של סוגי מדפסות, וכן מבחר רחב של ראש דיו למדפסת, מהם תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר. בתוך כך, תוכלו לבחור מדפסת אלחוטית המתחברת באמצעותWifiאו בלוטות', מדפסת גדולה המסוגלת להכיל כמויות גדולות של דפים, או מדפסת ביתית קטנה וזולה שיכולה לספק לכם גם פונקציות של סורק ופקס.
 

הדיו, מרכיב חשוב ומרכזי באיכות המדפסת ובעלות שלה

בבחירת מדפסת דיו, עליכם לקחת בחשבון גם את נושא הדיו עצמו, שכן במרבית המדפסות, זו היא העלות המרכזית של המדפסת, עלות המתמשכת לאורך כל תקופת השימוש במדפסת. בהיבט זה, כדאי לדעת שישנו מבחר סוגי דיו למדפסת, לא רק בהיבט של המותג המייצר, אלא גם בהיבט של איכות הדיו, האותנטיות והחיות של הצבעים, מהירות הייבוש של הדיו והאיכות הכוללת, שמבטיחה הדפסה מאוד מדויקת ללא כתמים ותמיד בכמות המדויקת ביותר לכל נקודת דפוס. בהיבט זה, ראוי לציין גם את מחסניות הדיו החליפי, דיו המיוצר על ידי יצרני דיו פרטיים קטנים או גדולים, ומוצעים כתחליף לדיו המיוצר על ידי המותגים המובילים. דיו תחליפי הוא בדרך כלל זול הרבה יותר מדיו מקורי של מותגי מדפסות, אך בבחירת דיו תחליפי, חשוב לוודא שמדובר בדיו איכותי העומד בסטנדרטים הנדרשים על ידכם, וכאלה אכן אפשר למצוא.
 

הדרך הבטוחה והיקרה, אל מול הדרך הזולה

הדרך הבטוחה ביותר לקנות דיו למדפסת היא בחירת הדיו המקורי המיוצר על ידי המותג שייצר גם את המדפסת, אם כי זו היא גם הדרך היקרה ביותר, ובטווח ראייה של שנות שימוש, העלויות יכולות להצטבר לסכומים גבוהים מאוד. אם אתם מחפשים מבחר סוגי דיו למדפסת, לרבות דיו תחליפי ודיו מקורי של המותגים הגדולים, תוכלו להגיע לחנויות המתמחות ממש בתחום זה, ויכולת להציע לכם מבחר גדול מאד של אפשרויות, עם הסבר מפורט על האיכות של כל סוג דיו, המאפיינים המרכזיים שלו וכמובן העלות שלו שכאמור מהווה מרכיב מרכזי בהחלטת הקניה בתחום זה.