נרות שבת
בהר
גולש יקר,
אתר טרקלין חשמל מוצרי צריכה הינו אתר שומר שבת וחג ולכן לא ניתן לגלוש בו כעת.
האתר ישוב לפעילות רגילה כחצי שעה לאחר צאת השבת או החג.
טרקלין חשמל - לוגו
ראשי אתר טרקלין

קולטי אדים

קולטי אדים מומלצים למטבח


מבקשים לקנות קולט אדים למטבח? באתר שלנו תהנו ממבחר איכותי וגדול של קולטי אדים מומלצים ומתקדמים מבית מותגים מובילים, כמו אליקה, דה לונגי, בוש, סימנס, מידאה ועוד. כל זאת עבור מחירים משתלמים ועם שלל דגמים של קולט אדים במבצע. מהמבחר כל אחד יכול למצוא קולט אדים בנוי שמתאים למטבח שלו ולכיסו.

למה בכלל צריך קולט אדים?

פעולות הבישול מלוות לא אחת בריחות עזים, ולאו דווקא נעימים, בייחוד אם מדובר בפעולות של טיגון או צלייה. בכדי להעלים ריחות אלו מוצעים באתר שלנו קולטי אדים מעוצבים מסוגים שונים. קולט האדים פועל למעשה כשואב אדים במטבח, שמותקן מעל הכיריים ומונע התפשטות של ריחות, עשן ולחות ברחבי החדר, על ידי כך שהוא קולט עשן ואוויר שמעל הכיריים, מסנן או שואב אותו החוצה.

איזה סוגים של קולטי אדים יש?

באתר שלנו תיהנו ממבחר איכותי של קולטי אדים בשלל סוגים, עיצובים וגדלים. למשל, אם אתם צריכים קולט אדים קטן כמו קולט אדים כפרי 60, קולט אדים לבן 60 בעיצוב מודרני, או קולט אדים גדול ברוחב 90 ס"מ, אצלנו תמצאו מענה מתאים. באופן כללי, את קולטי האדים ניתן לסווג לשני סוגים עיקריים הכוללים קולט אוויר תחתון וקולט אוויר ארובה.

מה זה קולט אוויר תחתון?

קולט אדים תחתון לרוב יותקן מעל לכיריים מתחת לארון המטבח, כאשר המנוע של הקולט יותקן בארון עצמו או יהיה מנוע קטן עם יחידה בפני עצמה. לקולט מסוג זה יש שני פילטרים ששואבים את האוויר מעל הכיריים, מסננים אותו ומוציאים אותו חזרה לחלל המטבח.

מה זה קולט ארובה?

קולט מסוג ארובה מיועד לכיריים שאין מעליהן ארון והוא מותקן בתלייה מהתקרה או מהקיר, ונדרש ביצירת פתח בקיר לארובה. לקולט מסוג זה יש מסנן אחד והוא פולט את האוויר דרך הארובה החוצה. גם דגם זה יכול לפעול באמצעות סינון ומחזור של האוויר.

איזה גודל של קולט אדים אני צריך?

בעיקרון, ככול שהמטבח שלכם יותר גדול כך הוא נדרש בקולט אדים יותר גדול ועוצמתי. קחו בחשבון שבמרבית הדגמים אתם יכולים לבחור ולכוון את עוצמת השאיבה הנחוצה. בנוסף, המידות של הקולט נדרשות להתאים לשטח הפנוי במטבח והן מוצגות במידות הרוחב שלו. למשל קולט אדים 60 יהיה ברוחב של שישים ס"מ וקולט אדים 90 יהיה ברוחב של 90 ס"מ. כדאי לבחור בקולט שכמה שפחות יבלוט החוצה וכך ישתלב בחזות המטבח ולא יפריע לעבודה בו.

מה משפיע על עוצמת הרעש של קולט אדים?

באופן עקרוני, ככול שקולט האדים יותר עוצמתי כך הוא גם יותר מרעיש. יחד עם זאת, בימינו ניתן למצוא דגמים מתקדמים רבי עוצמה שהם גם שקטים במיוחד, אך גם יותר יקרים.

מתי יש צורך בעוצמת לחץ גבוהה?

במקרים בהם הקולט מחובר לצינור פליטה של אדים מפותל וארוך, כדאי לבחור מכשיר עם עוצמת לחץ גבוהה של פליטת אדים, שיבטיח שלא יישארו משקעים בתוך הצינור.

מאיזה חומרים עשויים קולטי אדים?

קולטי אדים המוצעים בשוק של ימינו עשויים בעיקר מנירוסטה עם צורות גימור שונות, כמו קולט נירוסטה בגוון מט, מבריק או עם מראה מוברש. כמו כן ניתן למצוא בימינו קולטי אדים מזכוכית, כאשר הבחירה בסוג החומר וצורת הגימור של הקולט הינה שאלה של  עיצוב והתאמה לסגנון העיצוב של המטבח, בין אם כפרי, מודרני, קלאסי או אחר.

כמה עולים קולטי אדים?

אנו מציעים קולטי אדים בטווח מחירים נרחב ועם שלל מבצעים, המתחיל במאות שקלים ועולה לאלפי שקלים. המחיר של הקולט מושפע מהדגם שלו, גודל המוצר, עוצמתו, חומרים מהם הוא עשוי, באם מדובר בקולט ארובה או קולט אדים עליון, וכן בגין תוספות שונות שיש למכשיר, כמו תאורה, מנוע מבודד שקט, טיימר ועוד.

למידע נוסף אודות קולטי אדים מומלצים למטבח פנו אלינו ואנו נשמח לסייע לכם בנושא.