סינון לפי מחיר
מחלקות
[2]
[2]
[2]

Theragun

  • מוצרי חשמל קונים רק בטרקלין חשמל
 
Theragun logoתחנת עגינה מקורית Theragun Liv-Stand
תחנה זו היא הדרך הקלה והטובה ביותר לוודא שאקדח העיסוי שלכם יישאר טעון במלואו ומוכן לשימוש בכל רגע. טעינת האקדח נפסקת אוטומטית כשהסוללה מלאה.
Theragun logoאקדח עיסוי Liv מבית Theragun
מכשיר עיסוי זה הוא כל מה שאתם מחפשים באקדח עיסוי איכותי באריזה קומפקטית ובמחיר אטרקטיבי.
שימוש עקבי ונכון באקדח העיסוי מבטיח תוצאות במספר תחומים ומסייע בשיכוך כאבים באמצעות שיפור זרימת הדם והאצת תהליך הריפוי הטבעי של הגוף.
הפעלת שרירים מהירה מסייעת בתהליך ההתאוששות של השרירים כך שתוכלו לדחוף את יעדי האימון שלכם קדימה ללא חשש. אך גם ללא קשר לאימונים, עם פעימת עבודה של 16 מ"מ ו-2 ראשי העיסוי האיכותיים, ה-Liv הוא השותף המתאים ביותר עבורכם בדרך להשגת רגיעה, שחרור מתחים ולחצי היום יום. עיצוב המשולש הארגונומי יסייע לכם להגיע לכל נקודה בגוף.
2 ראשי עיסוי רכים ואיכותיים
מאחז ארגונומי ורסטילי
פעימת עבודה 16 מ"מ
מנוע יפני בתקן תעשייתי
קל משקל וקומפקטי 
Theragun logoאקדח עיסוי מקצועי G3PRO מבית Theragun
אקדח העיסוי G3PRO של Theragun משלים את שגרת האימונים על ידי עיסוי רקמות עמוק ומקצועי.
אקדח העיסוי עם העיצוב הייחודי בעל פעימה ארוכה במיוחד של 16 מ"מ פעולה בשתי מהירויות נבחרות (29 או 40 פעימות לשנייה). האפקט המידי של פעולת האקדח כולל עידוד זרימת דם, חימום אזור הפעולה ושחרור מתחים. ב-30 שניות עבודה בלבד על כל קבוצת שרירים תוכלו לשפר את גמישות וחיזוק השרירים שלכם.
ה-G3PRO מעוצב ארגונומית בשונה מכל אקדח עיסוי, בזכות היכולת לאחוז בכמה זוויות בידית האחיזה המשולשת וכן באפשרות לשנות את כיוון ראש האקדח לאחת מ-4 אפשרויות שונות.
המכשיר מגיע עם שישה ראשי עיסוי שונים ושתי סוללות מקוריות.